Wróć do listy

Fundacja Civis Polonus zatrudni koordynatora/kę projektów.

Specjalizujemy się w edukacji obywatelskiej osób w każdym wieku, ułatwiamy aktywne uczestnictwo w życiu publicznym. Od 18 lat tworzymy programy angażujące nauczycieli, urzędników, przedstawicieli organizacji społecznych i instytucji kultury. Szczególnie ważna jest dla nas praca z młodzieżą oraz wzmacnianie jej wpływu w szkołach i lokalnych społecznościach. Wierzymy, że dobre państwo jest wspólnotą otwartych, kompetentnych i zaangażowanych obywateli.

Zapraszamy do naszego zespołu osobę, z której udziałem będziemy rozwiać innowacyjne działania!

Szukamy osoby, która:

Podstawowe obowiązki:

Od kandydatów/ek oczekujemy:

Co oferujemy:

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: fundacja@civispolonus.org.pl do dnia 26 sierpnia 2022 r. W tytule wiadomości proszę podać: Koordynator/ka projektów.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Civis Polonus z siedzibą 01-022 Warszawa, ul. Bagatela 10/36. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod adresem fundacja@civispolonus.org.pl.