Wróć do listy

Od wiosny 2018 roku Fundacja Civis Polonus realizuje projekt „Samorządy mają moc” – pierwszy kompleksowy, systemowy projekt wsparcia samorządności uczniowskiej w Warszawie.

5 czerwca organizujemy wydarzenie podsumowujące, które będzie okazją do rozmowy o samorządności uczniowskiej, możliwościach wpływania na szkołę z perspektywy ucznia, rodzica i nauczyciela. Chcemy zastanowić się, jakie działania są potrzebne warszawskim szkołom, by były one przestrzenią partycypacji i dialogu.

Zapraszamy nauczycieli, uczniów i rodziców. Spotkanie odbywa się w godzinach. 10.00-14.00 w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56).

Oprócz uczestników z Warszawy, zapraszamy też urzędników zajmujących się edukacją z innych polskich miast. Dla nich organizujemy specjalny panel w godz. 14.00-15.oo – dyskusję na temat celów i sposobów realizowania na poziomie miast programów edukacji obywatelskiej, w tym tych związanych z samorządem uczniowskim. Będziemy także rozmawiać o kosztach i wzywaniach związanych z wdrażaniem tego typu projektów.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem smm@civispolonus.org.pl

Poniżej do pobrania program i więcej informacji – Konferencja SMM program

 

 

 

 

Do pobrania: