Wróć do listy

Chcesz poznać aktualne priorytety polityczne Unii Europejskiej? Pojedź z nami do Brukseli!
Nabór uczestników na wyjazd studyjny dla obecnych i byłych członków rad młodzieżowych już trwa.

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce i Fundacja Civis Polonus zapraszają obecnych i byłych członków młodzieżowych rad, którzy interesują się strategią Unii Europejskiej, zwłaszcza w obszarze działań na rzecz klimatu, do ubiegania się o bezpłatny wyjazd studyjny do Brukseli. Celem wyjazdu jest przybliżenie uczestnikom wizyty priorytetów politycznych Komisji Europejskiej na okres 2019 – 2024, w szczególności Europejskiego Zielonego Ładu i Nowego impulsu dla demokracji europejskiej. W wyjeździe wezmą udział 32 osoby. W Brukseli spotkają się z przedstawicielami instytucji europejskich i odwiedzą siedziby Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej. Wyjazd odbędzie się w dniach 26-28 maja 2020 r.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z zasadami naboru i wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 29 marca 2020 r. o godz. 23:59.

Organizatorem wyjazdu jest Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce z siedzibą: ul. Jasna 14/16 A, 00-041 Warszawa. 

Nabór uczestników wyjazdu organizuje Fundacja Civis Polonus z siedzibą: ul. Bagatela 10/36, 00-585 Warszawa.

Dokumenty do pobrania:

ZASADY NABORU

HARMONOGRAM NABORU

WZÓR FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z Fundacją Civis Polonus, tel. 604 830 201,
e-mail: wyjazd-bruksela@civispolonus.org.pl 

_______________________________________________________________