Wróć do listy

Masz swobodę w pracy z dokumentami finansowymi? Nieobce są Ci zagadnienia z zakresu księgowości? Jeżeli tak, to być może to ogłoszenie jest dla Ciebie! Szukamy specjalisty/ specjalistki ds. finansów – osoby dobrze zorganizowanej i znającej się na aspektach finansowych i księgowych organizacji.

Główne obowiązki:

Idealny/a kandydat/ka:

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie oferty (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres: fundacja@civispolonus.org.pl. W tytule maila proszę wpisać „Praca – Specjalista ds. finansów/młodszy księgowy”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 sierpnia 2022Termin podjęcia pracy – do uzgodnienia stron, nie później niż 1 października 2022.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Civis Polonus dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Civis Polonus z siedzibą 00-585 Warszawa, ul. Bagatela 34a i 47. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod adresem fundacja@civispolonus.org.pl.