SKIP_TO

Praca

Fundacja Civis Polonus zatrudni koordynatorkę/a projektów.

Szukamy osoby, która:
  • z zaangażowaniem i profesjonalizmem będzie koordynować projekty z obszaru aktywności społecznej i obywatelskiej,
  • utożsamia się z naszą misją i bliskie są jej wartości demokratyczne,
  • jest gotowa do nauki i chętna do rozwoju,
  • jest samodzielna, potrafi współpracować, jest dokładana, rzetelna i terminowa.

Podstawowe obowiązki

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • samodzielne koordynowanie projektów od A do Z pod kątem merytorycznym i finansowym zgodnie z wytycznymi grantodawcy
  • nadzór nad terminowością i prawidłowością działań realizowanych w ramach projektów,
  • wdrażanie projektów, monitorowanie, realizowanie i rozliczanie projektów,
  • ścisła współpraca z grantodawcami i partnerami projektów,
  • nadzór nad realizacją budżetu projektów,
  • współpraca z działem księgowym w zakresie finansowej realizacji projektu (kontrola płatności, realizacji umów i zleceń, terminowości płatności),
  • ścisła współpraca z innymi działami fundacji, w tym z zarządem

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
  • minimum 2 lata doświadczenia w realizowaniu i rozliczaniu projektów finansowanych  z różnych źródeł,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy własnej,
  • sprawnego posługiwania się narzędziami z grupy Microsoft Office (szczególnie Excel),
  • samodzielności oraz dbałości o szczegóły,
  • umiejętnego zarządzania sobą w czasie.

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju i współpracy przy projektach dotyczących edukacji obywatelskiej, samorządności uczniowskiej, rozwoju wolontariatu w instytucjach publicznych itp.
  • współpracę z zaangażowanym zespołem,
  • pracę na dłuższy okres w wymiarze przynajmniej 20h tygodniowo (pół etatu lub więcej), częściowo   w biurze w Warszawie, ul. Bagatela 10, częściowo zdalnie (dopuszczamy hybrydowy system pracy),
  • opiekę ze strony koordynatorki pracy biura, która wdroży Cię w standardy i kulturę organizacji oraz pomoże w ułożeniu pracy na start,
  • uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach współorganizowanych przez naszą fundację oraz delegacje na konferencje/ kongresy branżowe,
  • możliwość brania udziału w szkoleniach i warsztatach podnoszących Twoje kwalifikacje,
  • mowę o pracę (dopuszczamy też inne formy zatrudnienia),
  • wynagrodzenie –  w zależności od Twojego doświadczenia i kompetencji, w przeliczeniu na pełen etat 5.500- 8.300 brutto.

Rekrutacja

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: fundacja@civispolonus.org.pl do dnia 3 kwietnia 2024 r.
W tytule wiadomości proszę podać: Koordynator/ka projektów.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Civis Polonus z siedzibą 01-022 Warszawa, ul. Bagatela 10 m. 34a i 47 . Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod adresem fundacja@civispolonus.org.pl.