Wróć do listy

Zespół Fundacji Civis Polonus ogłasza rekrutację do programu stażowego dla młodych działaczy i działaczek w Polsce!

Zapraszamy na program stażowy w terminach:

  1. od połowy marca do połowy czerwca
  2. od połowy czerwca do połowy września
  3. od połowy września do grudnia

Dzięki zaplanowanym cyklom stażowym już teraz jako kandydat/kandydatka możesz zdecydować, kiedy chcesz rozpocząć staż.

Program stażowy łączy ze sobą elementy współtworzenia projektów młodzieżowych, poznania zasobów fundacyjnych oraz rozwój kompetencji miękkich.

Na staż szukamy osoby:

Zadania Stażysty/Stażystki…

Zaangażuj się w….

Dzięki byciu stażystą….

Oferujemy Ci…

 

Zespół do, którego dołączysz jest otwarty i przyjacielski. Stworzymy dla Ciebie, miłą atmosferę pracy i włączymy w swoje działania. Od samego początku będziesz miał/miała opiekuna stażu, który będzie odpowiadał za cały Twój okres bycia członkiem zespołu Fundacji.

 

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany….

Wyślij swoje zgłoszenie do 17.03.2021 na adres karolina.pawlak@civispolonus.org.pl, w którym prosimy o dołączenie swojego zgłoszenia wraz odpowiedzią na pytania:

  1. Dlaczego chciałbyś/łabyś zostać naszym stażystą?
  2. Co możesz wnieść do zespołu i pracy Fundacji?
  3. Czy kiedykolwiek miałeś/aś doświadczenie z wolontariatem, samorządem szkolnym, młodzieżową radą?
  4. Jakie masz oczekiwania w stosunku do programu stażowego?

Do swojego zgłoszenia prosimy o załączenie CV.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Civis Polonus dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”

Rekrutacja przeprowadzona będzie dwuetapowo:

– do 17.03.2021 zbieramy zgłoszenia od osób zainteresowanych

– od 19.03.2021 zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne, które odbędą się w przestrzeni online.

W tytule maila prosimy o wpisanie tematu: Stażysta Imię…… Nazwisko….. Data……

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Karoliną Pawlak, mail: karolina.pawlak@civispolonus.org.pl

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Civis Polonus z siedzibą 00-585 Warszawa, ul. Bagatela 10 m. 36. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod adresem fundacja@civispolonus.org.pl.