Wróć do listy



Masz od 13 do 30 lat?

Interesujesz się sprawami Unii Europejskiej i chcesz dowiedzieć się więcej o jej priorytetach politycznych?
Zapisz się na spotkanie online i zabierz głos w dyskusji o przyszłości Europy!

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce i Fundacja Civis Polonus zapraszają młodzież w wieku od 13 do 30 lat do uczestnictwa w spotkaniach online. Podczas tych spotkań – przy udziale ekspertów z różnych dziedzin – wspólnie wypracujemy rekomendacje dotyczące kierunków rozwoju Europy. To ważny obywatelski głos młodych, wpisujący się w Konferencję w sprawie przyszłości Europy.

Cykl spotkań zakłada cztery 2-godzinne sesje online, podczas których rozmawiać będziemy o najważniejszych europejskich wartościach i priorytetach, m.in.: o demokracji, praworządności, prawach człowieka, klimacie, zdrowiu, gospodarce i pracy.

Każde spotkanie składać się będzie z dwóch części – edukacyjnej i deliberatywnej. Część edukacyjna to spotkanie z ekspertami w danej dziedzinie, które pozwoli na zdobycie wiedzy i poznanie zagadnienia. Druga część to dyskusja z uczestnikami wokół tematu spotkania, której efektem będzie sformułowanie i spisanie wniosków i opinii młodych. Wnioski następnie zostaną przekazane Przedstawicielstwu Komisji Europejskiej w Polsce.

Na spotkania zapraszamy młodych aktywistów i liderów, członków młodzieżowych rad gmin i powiatów, młodzieżowych sejmików województwa oraz wszystkich młodych obywateli, którym zależy na przyszłości Europy.

Spotkania odbywają się na platformie Zoom. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja i limit miejsc (według kolejności zgłoszeń).

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z Fundacją Civis Polonus
e-mail: lukasz.dembinski@civispolonus.org.pl
tel. 664 036 632


HARMONOGRAM SPOTKAŃ

  1. 24.02.2021 r., godz. 17:00
    Na drodze do zielonego dobrobytu. Jak rozwijać gospodarkę bez degradacji środowiska?
    Dowiedz się więcej o spotkaniu
    Kliknij tu i zarejestruj się
  2. marzec 2021 r. – szczegóły wkrótce
  3. kwiecień 2021 r. – szczegóły wkrótce
  4. maj 2021 r. – szczegóły wkrótce

Projekt finansowany przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.