Wróć do listy

CELEM PROJEKTU jest zwiększenie zainteresowania, zaangażowania i wpływu młodych ludzi na sprawy publiczne na poziomie lokalnym i regionalnym  poprzez powołanie i działanie Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Projekt sprzyja aktywizacji młodzieży w życiu społecznym i publicznym regionu, wymianie doświadczeń młodzieży, poznaniu ich potrzeb i oczekiwań oraz określaniu i realizacji zgłaszanych przez nich inicjatyw. Radni Młodzieżowego Sejmiku biorą udział w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw związanych z młodzieżą oraz pełnią funkcje konsultacyjną i doradczą wobec dorosłych radnych.

DZIAŁANIA PROJEKTOWE obejmują:

  1. Przeprowadzenie rekrutacji radnych sejmiku
  2. Szkolenie przygotowujące młodzieżowych radnych do działalności w sejmiku
  3. Warsztaty rozwijające kompetencje młodzieżowych radnych i ich opiekunów oraz wsparcie ich w realizacji działań wynikających z pełnienia funkcji młodzieżowego radnego
  4. Działalność Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

ZAPRASZAMY NA FANPAGE MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU NA FACEBOOKU 

Informacje:

Fundacja Civis Polonus
koordynator projektu – Łukasz Dembiński
tel. 509 725 536, 22 827 52 49
e-mail: sejmikmazowiecki@civispolonus.org.pl

Zadanie sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

    


 

RADNI PIERWSZEJ KADENCJI MŁODZIEŻOWEGO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

OKRĘG I (Dzielnice m. st. Warszawy: Ursynów, Wilanów, Śródmieście, Ochota, Mokotów):  Aleksander Hauzer, Daniel Jensen,  Nikodem Kaczprzak, Antoni Kowalski, Kajetan Żuk

OKRĘG II (Dzielnice m. st. Warszawy: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Wola, Żoliborz): Michał Ryszard Błotny, Wiktoria Gaweł, Elżbieta Gimzicka, Wiktoria Kostrzewa, Mateusz Onyszczuk

OKRĘG III (Dzielnice m. st. Warszawy: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga Północ, Praga Południe): Piotr Borczyński, Sara Nagabczyńska, Mikołaj Petryga (rezygnacja z mandatu), Mikołaj Szajkowski (rezygnacja z mandatu), Dawid Szala, Mateusz Miziołek, Aleksandra Tarka

OKRĘG IV (miasto Płock; powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski): Aleksander Dyka,  Kacper Kotarski, Julia Liszewska (rezygnacja z mandatu), Hubert Maciejewski, Patrycja Mezińska (rezygnacja z mandatu), Patryk Siuda, Michał Wyrębkowski, Oliwia Wyrzykowska, Mateusz Zboiński, Radosław Suwiński, Adam Kulaziński

OKRĘG V (miasto Radom; powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński): Nikola Dziuba, Antoni Gumiński, Kacper Kaleta, Wiktoria Nowocień, Kacper Ośko, Julia Senator, Anastazja Wiktoria Stępień

OKRĘG VI (miasta Ostrołęka i Siedlce; powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski): Jakub Al. Darawsheh, Szymon Bednarczyk, Julia Biernacka, Robert Boguszewski (rezygnacja z mandatu), Urszula Hanusz (rezygnacja z mandatu), Weronika Kosmalska, Zuzanna Martyniak (rezygnacja z Mandatu), Joanna Wyrzykowska, Dawid Zając, Jakub Balcer, Oliwier Ciskowski, Julia Tomasiak

OKRĘG VII (Powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński): Karolina Bąkiewicz, Kamil Fortuna, Piotr Seweryn Jastrzębski, Aleksandra Kuczyńska, Jakub Matusiak, Robert Dawid Nowecki, Julia Osiak, Oliwia Szymańska, Julia Trzaskoma, Małgorzata Trzaskowska, Julia Woźniak

 

FOTORELACJA Z SESJI INAUGURACYJNEJ – 12 grudnia 2019 r.