Wróć do listy

Wzmacniamy głos młodych ludzi ucząc ich tworzenia skutecznych kampanii społecznych on-line.

Dzięki temu młodzi ludzie współtworzą społeczności lokalne i czynią je miejscami bardziej włączającymi sprawiedliwymi opartymi na szacunku dla każdego.

Zapraszamy grupy młodych ludzi do bycia GAMECHANGERAMI i ustalania nowych reguł gry w klasach i szkołach, tak by każdy czuł się ważną częścią wspólnoty.

Game Changer korzysta z innowacyjnych technologii, by wzmocnić organizacje społeczeństwa obywatelskiego tak by efektywnie angażowały młodych ludzi na rzecz kreowania pozytywnej zmian w ich społecznościach i przeciwstawiania się radykalizacji i przemocy.

 

RAGE jest międzynarodowym projektem finansowanym ze środków Unii Europejskiej, który wykorzystuje nowoczesne technologie by wspierać organizacje pozarządowe w przeciwstawianiu się radykalizacji młodych ludzi  w ich społecznościach lokalnych. Celem naszych działań jest promowanie tolerancji, zaangażowania obywatelskiego, solidarności społecznej i innych wspólnych wartości europejskich.

Projekt realizuje partnerstwo, którego liderem jest TechSoup Europe, organizacja wspierająca organizacje pozarządowe dostępem do nowych technologii oraz organizacje specjalizujące się w pracy na rzecz młodych ludzi: L’association Artemis (Francja), Impact Hub (Grecja), i Civis Polonus (Polska). RNC Media/RNTC (Holandia) and ExploreIT (Polska) wspierają projekt w zakresie badań i technologii informacyjnych.

Projekt w społecznościach lokalnych Polski, Francji i Grecji będzie widoczny dzięki dwóm powiązanym działaniom:

Wyniki badań, zasoby edukacyjne oraz doświadczenia zebrane w projekcie przedstawimy podczas trzydniowego wydarzenia w październiku 2020.

 

Odwiedź stronę projektu

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.