Wróć do listy

Kolejna odsłona projektu „Samorządy mają moc”. Zapraszamy na spotkanie poświęcone poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: w jaki sposób budować konstruktywny dialog samorządu uczniowskiego z dyrekcja szkoły. Uważamy ten temat za niezwykle ważny, gdyż realna MOC samorządów uczniowskich, rozumiana jako znaczący wpływ na sprawy szkoły zależy w dużej mierze od tego, w jakiś sposób dyrekcja szkoły współpracuje z reprezentacją samorządu uczniowskiego.

Zastanowimy się, jakie FORMY wybrać, żeby dialog był atrakcyjny i konstruktywny. Będziemy identyfikować TEMATY, które warto poddawać regularnej dyskusji między reprezentacja SU a dyrekcją szkoły.

Poznamy dobre doświadczenia budowania systematycznego, zaplanowanego dialogu uczniów z dyrektorami szkół.

NAJWAŻNIEJSZE: Na spotkaniu będziemy wspólnie wypracowywać zalecenia dla warszawskich samorządów dotyczące warunków owocnego i konstruktywnego dialogu, bo jak wynika z naszej rocznej pracy w ramach projektu „Samorządy mają moc” mamy tu wciąż dużo do zrobienia.

Zapraszamy  dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców 24 maja, w godzinach 10.00-12.30.  Spotkanie odbędzie się w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, ul. Stara 4.

Za zgłoszenia czekamy do 23 maja pod adresem: smm@civispolonus.org.pl.