Wróć do listy

Zapraszamy na spotkanie promujące projekt i konsultacje społeczne w Czosnowie

Chcesz mieć wpływ na użyteczność terenów zielonych w gminie Czosnów??
Chcesz współdecydować o estetyce i zagospodarowaniu parku im. Czosnowskich???
Jeśli masz pomysł jak park ma się zmienić- podziel się tym z nami!
Zaangażuj się, weź udział w konsultacjach społecznych i zdecyduj o tym co zrobimy w ramach projektu „Bychawa i Czosnów konsultują”

Od stycznia 2014 roku w gminie Czosnów trwają prace związane z przygotowaniem raportu z Diagnozy społeczności lokalnych. W tym celu przeprowadziliśmy analizę dokumentów strategicznych gminy, rozmawialiśmy z władzami i pracownikami Urzędu Gminy a także z przedstawicielami lokalnych Organizacji Pozarządowych.
Przeprowadziliśmy badania ankietowe skierowane do społeczności Czosnowa, po to aby móc określić poziom zainteresowania mieszkańców udziałem w życiu społeczności lokalnej, w tym zainteresowanie konsultacjami społecznymi.

Chcielibyśmy podzielić się z państwem wynikami diagnozy, która pozwoliły nam na wypracowanie najlepszych metod konsultacyjnych w państwa gminie.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy na otwarte spotkanie promujące konsultacje społeczne! Podczas spotkania podzielimy się z państwem wnioskami z diagnozy i opowiemy szerzej o planowanych konsultacjach społecznych w Państwa Gminie!

Spotkanie odbędzie się 2 czerwca (poniedziałek) 2014 roku o godz.16.00 w Urzędzie Gminy Czosnów w saki konferencyjnej