Wróć do listy

Szukamy do zespołu Fundacji Civis Polonus koordynatorki/lkoordynatora projektów dotyczących rozwoju partycypacji obywatelskiej młodych ludzi – osoby, która chce przyczynić się do ważnej zmiany społecznej dzięki dobrej organizacji naszych działań.

 

Zależy nam na osobie, która ma doświadczenie w organizowaniu pracy, jest samodzielna. Ważna jest dla nas jej otwartość, dobre porozumienie z ludźmi.

Zatrudniamy na co najmniej pół etatu, z możliwością elastcznego dostosowania godzin pracy.

Oferujemy pracę w zespole zaangażowanym w edukację obywatelską. Pracujemy ze szkołami, społecznościami lokalnymi w Polsce i za granicą. Nasze biuro mieści się w okolicy Placu Unii Lubelskiej, w pięknej kamienicy z początku XX wieku.

 

Co jest dla nas szczególnie ważne (niezbędne):

 

Na czym polega praca?

 

Ogólnie na poszerzaniu pola wpływu młodych ludzi na sprawy szkoły i społecznści lokalnej poprzez organiowanie i wdrażanie projektów, a w szczególności:

 

Oferujemy:

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych na adres fundacja@civispolonus.org.pl  do 27 kwietnia 2018 r.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.