Wróć do listy

Do naszego zespołu poszukujemy młodszego trenera do współprowadzenia szkoleń dla młodzieżowych rad z zakresu roli i zadań młodzieżowej rady, planowania przedsięwzięć młodzieżowej rady przy współpracy z samorządem oraz środowiskiem lokalnym oraz rozwoju kompetencji liderskich młodzieżowych radnych.

 

Szukamy osoby, która:

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Co oferujemy?

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego na adres: lukasz.dembinski@civispolonus.org.pl w terminie do 22 sierpnia 2022 r.

Fundacja zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

 

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Civis Polonus dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Civis Polonus z siedzibą 00-585 Warszawa, ul. Bagatela 34a i 47. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod adresem fundacja@civispolonus.org.pl.