Wróć do listy

Poszukujemy dyrektorki lub dyrektora zarządzającej/ego Fundacji Civis Polonus. Oferujemy pracę w zespole zaangażowanym w edukację obywatelską. Pracujemy ze szkołami, młodzieżą, społecznościami lokalnymi w Polsce i za granicą rozwijając edukację prodemokratyczną. Nasze biuro mieści się w okolicy Placu Unii Lubelskiej, w pięknej kamienicy z początku XX wieku.

Chcielibyśmy, by do naszego zespołu dołączyła osoba, której ambicją będzie zadbanie o świetną organizację codziennej pracy, współpraca z zarządem w obszarze rozwoju Fundacji oraz stworzenie dobrych warunków do tego rozwoju i współpracy. Szukamy kogoś, kto będzie odpowiedzialny/a za:

Fundacja jest obecnie w momencie intensywnego rozwoju, dlatego zależy nam na osobie, która aktywnie włączy się we współprojektowanie działania Fundacji od strony organizacyjnej, aby możliwe było zwiększanie zasięgu oddziaływania naszej misji.

Szukamy osoby, która ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami (w tym w zarządzaniu finansowym), jest samodzielna, zdyscyplinowana i lubi porządek. Ważna jest dla nas jej otwartość, odpowiedzialność i wysokie kompetencje interpersonalne. Szczegółowe wymagania to:

Ponadto oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego (konieczność pracy bieżącej z partnerami zagranicznymi).

Oferujemy umowę o pracę w wymiarze 2/3 do pełnego etatu, zgodnie z chęcią przyszłej/przyszłego dyrektora/ dyrektorki od kwietnia 2021. Planujemy wynagrodzenie w wysokości około 6000-7000 brutto (w przeliczeniu na pełen etat).

Oferty (cv, list motywacyjny) proszę przesyłać na adres fundacja@civispolonus.org.pl do 14 lutego 2021. Proszę dopisać w tytule „dyrektor/ka”

Rozmowy będziemy prowadzić od 15 -19 lutego 2021. Fundacja zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Civis Polonus z siedzib 01-022 Warszawa, ul. Bellotiego 5 m 47. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod adresem fundacja@civispolonus.org.pl.