Wróć do listy

 


Rejestracja na konferencję zakończona. Do osób zainteresowanych zostały wysłane e-maile. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, skontaktuj się z organizatorem na adres lukasz.dembinski@cvispolonus.org.pl


Serdecznie zapraszamy na konferencję

Młodzieżowe rady dla klimatu. Sprawdzone sposoby na zieloną zmianę

Co mogą zrobić młodzieżowe rady dla naszej planety? Jakie konkretnie działania mogą podejmować w swoich lokalnych społecznościach, by pozytywnie wpływać na ograniczenie emisji, wsparcie bioróżnorodności czy adaptację do zmian klimatu? 

 

Na te pytania odpowiemy podczas konferencji Młodzieżowe Rady dla klimatu. Sprawdzone sposoby na zieloną zmianę, która odbędzie się 17 kwietnia 2023 r. w Michałowicach pod Warszawą.

Uczestnikami Konferencji mogą był członkowie młodzieżowych rad, opiekunowie młodzieżowych rad, urzędnicy odpowiedzialni za edukację i współpracę z młodzieżową radą, przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na rzecz klimatu i młodzieży.

 

Podczas konferencji:

 

Rejestracja na konferencję trwa do 5 kwietnia.

Link do rejestracji https://mlodziezowe-rady-dla-klimatu.konfeo.com/pl/groups

O przyjęciu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń w ramach limitu miejsc. W razie liczby zgłoszeń przekraczających liczbę wolnych miejsc organizator będzie stosował limit przyjęć z każdej gminy – zgodnie z punktem 6 Regulaminu rejestracji na konferencję.

Do pobrania:

Regulamin rekrutacji
Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego
Zaproszenie na konferencję z listą prelegentów

Konferencja odbywa się w Urzędzie Gminy Michałowice, ul. Aleja Powstańców Warszawy 1, 05-816 Michałowice.
Dojazd kolejką WKD ze stacji Warszawa Śródmieście 20 min kolejką do stacji Reguły (kolejny przystanek za stacją Michałowice).
Urząd Gminy znajduje się 200 metrów od stacji.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: lukasz.dembinski@civispolonus.org.pl, 664 861 019

 

Konferencja organizowana jest w ramach projektu Młodzieżowe Rady dla demokracji i klimatu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem BoMiasto oraz Gminą Michałowice. Projekt finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach @Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

 

 

Do pobrania: