Zatrudnimy asystenta koordynatora projektów!

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie przy realizacji projektów w prężnie rozwijającej się fundacji działającej w obszarze edukacji obywatelskiej? Zapraszamy do naszego zespołu!

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, dobrze zorganizowanej, która lubi pracę z dokumentami,  arkuszami kalkulacyjnymi i edytorami tekstu, dobrze radzi sobie w kontaktach z innymi ludźmi i chce się rozwijać.

Do zadań pracownika należeć będzie:

Oferujemy możliwość rozwoju i współpracy przy różnych ciekawych projektach. Proponujemy pracę na dłuższy okres w wymiarze 20h tygodniowo (pół etatu), częściowo w biurze w Warszawie, ul. Bagatela 10, częściowo zdalnie. Forma zatrudnienia do ustalenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego oraz proponowanej kwoty wynagrodzenia miesięcznego netto na adres: lukasz.dembinski@civispolonus.org.pl, w terminie do 22 lutego 2021 r. do godziny 12:00.

Fundacja zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Civis Polonus dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Civis Polonus z siedzib 01-022 Warszawa, ul. Bellotiego 5 m 47. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod adresem fundacja@civispolonus.org.pl.