Wróć do listy

ZATRUDNIMY SPECJALIST(K)Ę OD KOMUNIKACJI 

Jeżeli:

to właśnie szukamy Ciebie!

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która z zaangażowaniem i profesjonalizmem będzie prowadzić komunikację naszych programów. Osoby, która utożsamia się z naszą misją i bliskie są jej wartości demokratyczne. Takiej, której teksty merytoryczne trzymają poziom i jednocześnie czyta się je lekko, a grafiki są przejrzyste oraz dostarczają wiedzę.

Osoby, która jest samodzielna, potrafi współpracować, słucha innych ale potrafi również obronić z szacunkiem do drugiego – swojego zdania, jest dokładana, rzetelna i terminowa.

Podstawowe obowiązki

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy

Co oferujemy

CV wraz z listem motywacyjnym oraz własnymi pracami – może być link (grafika, tekst) prosimy przesyłać na adres: fundacja@civispolonus.org.pl  do dnia 10 września 2021r. W tytule wiadomości proszę podać: PR Specjalista.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Civis Polonus z siedzibą 01-022 Warszawa, ul. Bagatela 10/36. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b. i przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., w razie jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się pod adresem fundacja@civispolonus.org.pl.