Wróć do listy

Zapraszamy do udziału w konferencji:  Przyszłość partycypacji obywatelskiej młodych

Konferencja organizowana jest przez Fundację Civis Polonus, Miasto Iława, Młodzieżową Radę Miasta Iława oraz Fundację im. Heinricha Bölla w Warszawie. Wydarzenie poświęcone będzie tematowi partycypacji obywatelskiej młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem Młodzieżowych Rad Gmin.

Konferencja odbędzie się 24 listopada 2017 roku w Kinoteatrze Pasja, ul. Niepodległości 13a w Iławie.

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o potwierdzenie udziału do 3 listopada wypełniając formularz dostępny na stronie: https://partycypacjamlodych2017.konfeo.com

 

Dodatkowo zachęcamy młodzież do przesyłania zgłoszeń na sesję dobrych praktyk i wymiany doświadczeń Wpływ i moc młodych!

Podczas sesji młodzi będą mieli okazję przedstawić przykłady działań, które pozytywnie wpłynęły na społeczność lokalną. Spośród przesłanych zgłoszeń wybierzemy kilka grup, które będą miały szansę zaprezentować się oficjalnie podczas konferencji.

Karty zgłoszeniowe na sesję dobrych praktyk (do pobrania poniżej)– Wpływ i moc młodych, należy przesłać do moderatorów sesji:

paulina.kowalczyk@civispolonus.org.pl

kuba.radzewicz@civispolonus.org.pl

Jeśli posiadacie jakieś materiały (filmy, zdjęcia, plakaty itd.) przedstawiające Wasz projekt, zachęcamy do przesyłania w załącznikach lub zamieszczania linków do źródeł.

 

Informujemy również, że 25 listopada odbędzie się drugi dzień konferencji „Przyszłość partycypacji obywatelskiej młodych- warsztaty” .

Zależy nam, aby uczestnicy w sprzyjającej atmosferze warsztatów lepiej się poznali, podzielili się swoimi doświadczeniami i mieli możliwość wymiany refleksji na temat przyszłości zaangażowania obywatelskiego młodych w Polsce. Chcemy odpowiedzieć m.in. na pytania: dokąd zmierzamy? jak wspierać uczestnictwo młodych? Jak przekonywać do zaangażowania obywatelskiego nieprzekonanych (np. władze, młodzież).

Na drugi dzień obowiązuje oddzielna rejestracja. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza dostępnego na stronie:

https://partycypacjamlodych2017-warsztaty.konfeo.com

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizator nie zapewnia noclegu z dnia 24 na 25 listopada 2017 r., ani obiadu w dniu 25 listopada 2017 r.

*Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc , prosimy o wydelegowanie maksymalnie 4 osób spośród Młodzieżowej Rady/Stowarzyszenia/Grupy

 

Do pobrania:

Karty zgłoszeniowej Wpływ i moc młodych.doc 

Program Konferencji 1 dzień.pdf 

Program Konferencji 2 dzień- warsztaty.pdf 

Informacje organizacyjne – Konferencja 

 

Patronat honorowy:

 

Współfinansowanie:

 

Patronat medialny:

Organizatorzy: