Dobre praktyki SU - Pokój samorządu uczniowskiego w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Eugeniusza Pijanowskiego w Warszawie
W ciągu około 6 miesięcy za pieniądze szkoły powstał pokój samorządu – miejsce, gdzie przedstawiciele SU mogą się spotykać, przyjmować innych uczniów, trzymać „samorządowe rzeczy”.
Publikacja przygotowana w ramach projektu "Szkoła samorządności uczniowskiej" realizowanego w ramach wdrażania polityki młodzieżowej m.st. Warszawy.
Publikacja przygotowana w ramach projektu "Szkoła samorządności uczniowskiej" realizowanego w ramach wdrażania polityki młodzieżowej m.st. Warszawy.
Pokój samorządu uczniowskiego w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Eugeniusza Pijanowskiego w Warszawie
PDF - 348.58 KB
pobierz plik
PDF - 348.58 KB